Saturday, 21.05.2022, 12:59
Вітаю Вас Guest | RSS

Твори на підмогу!

Збірник творів

Головна » Вільні теми

У категорії матеріалів: 1718
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 171 172 »
Із моря дмухнув холодний вітер, пронизуючи до самих кісток. Весна видалася холодною. Дрібний дощ швидше нагадував осінь, аніж весну. Сіре небо зливалося з сірим пінявим морем, сірими скелями, сірими шинелями. Оце так південь!

Переді мною картина. Це автопортрет Тараса Григоровича Шевченка. Поет сам намалював себе. Коли йде мова про Шевченка, то згадується літня досвідчена людина. А на цій картині зображено юнака. Тут Шевченкові двадцять шість років. У нього чорне волосся, густі чорні брови, високе чоло, прямий ніс. Звичайний юнак, у якого попереду все життя.

Автопортрет — це портрет художника, створений ним самим. Автор малює картину, споглядаючи себе в дзеркало, поставлене так, щоб освітлення падало на обличчя. Шевченко уважно вдивляється в своє відображення. Що ж художник побачив у дзеркалі, і що ми можемо побачити у цьому портреті?

Війна... Це слово чорного кольору. Вона перекреслює плани: "Раз война — про все забудь и пенять не вправе. Собирался в долгий путь, дан приказ: — Отставить!"

Великий художник двадцятого століття Пабло Пікассо пройшов величезний творчий шлях. Його першим наставником у мистецтві був батько, вчитель малювання й майстер декоративних розписів.

Геній Т. Г. Шевченка втілився не тільки у поезії, але і в живопису. Шевченківські картини заслуговують на увагу не менше, ніж його вірші. Мені подобається, як Шевченко намалював свою улюблену героїню — Катерину.

На картині художника П. Мартиновича "Козак" зображено простого козака.

Мабуть, кожному зрозумілий зміст цього прислів'я. Можна його й прикладами проілюструвати. Є й польське прислів'я такого самого типу: "Що занадто, то не здраво". Обидва вони висміюють надмірність, недоречну старанність, що може обернутися лихом.

Рафаель — живописець, архітектор, один із титанів епохи Відродження, представник флорентійсько-римської школи.

Заснований у м. Умані (на Черкащині) дендрологічний заповідник. Створено його на замовлення графа Ф. Потоцького і названо так на честь його вродливої дружини Софії. Десятки тисяч кріпаків працювали на будівництві цієї визначної пам'ятки українського садово-паркового мистецтва.

Меню сайту
Пошук