Понеділок, 29.04.2024, 12:44
Вітаю Вас Гість | RSS

Твори на підмогу!

Збірник творів

Головна » Статті

Зволожуючий та живильний крем взимку: корисний чи шкідливий?

Без особливих складнощів можна уникнути неприємних наслідків зимового вітру та холодів, якщо щодня своїй шкірі приділяти увагу й правильно за нею доглядати. Зволоження шкіри - це найважливіша щоденна процедура. Важливо відзначити те, що зволоження потребує не тільки поверхня шкірних покривів, а ще вологою потрібно забезпечити організм зсередини. Зволожуючий крем здатний збагатити шкіру на нестачу вологи зовні, а достатня кількість вживаної рідини, збагатить живильною вологою клітини організму, в тому числі й тканини шкіри. Коли рідина з глибинних шарів потрапляє до поверхні, тоді відбувається ефективне зволоження шару епідермісу. Для отримання організму необхідної кількості рідини, потрібно в день випивати не менше 1,5 л води.

Наскільки корисно чи шкідливо використовувати взимку зволожуючий крем?

Зволожуючі креми підходять тільки для певного типу шкіри, і його потрібно наносити кілька разів на день. Але, якщо за вікном мінусова температура повітря, то крем потрібно наносити на обличчя за годину до виходу на вулицю. Якщо у вас немає цієї години, то варто скористатися кремом для захисту від морозу. Також зволожуючим кремом найкраще користуватися у вечірній час, коли вже нікуди не потрібно поспішати. Оскільки поверхня шкіри в зимовий період часу піддається частому впливу вітру та морозу, через що втрачає вологу. Також втраті вологи сприяють опалювальні системи. Отже зволоження просто необхідне та бажане в цілодобовому режимі.

У зимовий період найбільше нищиться сухий тип шкіри. Холодний вітер та мороз агресивно впливають на незахищені покриви шкіри. Тому й зволожуючий, й поживний креми - це засоби першої необхідності, причому не тільки для сухого типу шкіри. Шкіру, для повноцінного насичення зволожуючими та живильними елементами, необхідно підготувати до цього процесу. У зимову пору року, та й в інші періоди, корисно робити пілінг шкіри обличчя. Завдяки регулярному пілінгу, видаляються відмерлі шари шкіри. У результаті колір обличчя стає кращим, а шкіра набуває можливість краще вбирати корисні речовини.

Гігієнічний догляд за шкірою

Деякі помилково вважають, що для шкіри в зимовий період часу корисні тривалі гарячі ванни. Насправді це не так. Тому що, при зануренні в гарячу ванну більш ніж на 15 хв. пори розширюється й в результаті шкіра втрачає вологу та підшкірний жир. Взимку найкращою водною процедурною вважається нетривалий душ або не дуже гаряча ванна на 10-15 хв. Після ванни для лиця буде найкращий ефект, якщо на тіло та обличчя нанести інтенсивний зволожуючий крем.

У зимовий період часу не бажано вмивати обличчя милом та для зняття макіяжу використовувати засоби, до складу яких входять консерванти та віддушки. Потрібно підібрати засоби, які максимально м’яко відносяться до шкіри.

Список шкідливих інгредієнтів, які не повинні бути присутніми в кремі для обличчя:

Парафін - має зігріваючу дію та легкі відлущувальні властивості. Часто цей компонент присутній в засобах проти старіння шкіри. Проте категорично не радимо використовувати крем з такими складовими для жирної та проблемної шкіри. Парафін на епідермісі утворює плівку, що стає перепоною виведення з пор токсинів, а також перекриває доступ кисню.

Petrolatum - це звичайнісіньке технічне масло, яке отримують з нафти та використовують у промисловості як розчинник й мастило. Прийнято вважати, що утримуючи вологу, шкіра стає більш гладкою, м'якою та молодою. Мінеральні масла насправді здатні на поверхні шкіри утворити плівку, що затримує вологу. У зв'язку з цим їх гордо іменують зволожувачами. А насправді, правда полягає в тому, що ця плівка з технічного масла затримує не тільки вологу, а ще й вуглекислий газ, токсини та відходи життєдіяльності, що виводяться через пори.
Крім цього, даний компонент стоїть на шляху проникнення кисню, пересушує шкіру та розчиняє природний шкірний жир. Найчастішою причиною виникнення різних висипів та прищів визнані саме мінеральні масла.

Гліцерин - сиропоподібна прозора рідина, яка з'явилася завдяки хімічному з'єднанню жиру та води. Цей засіб рекламується, як пом'якшувальний та корисний. Але якщо цього компонента занадто багато в складі крему, то він може нашкодити сухому типу шкіри. Оскільки з глибинних шарів епідермісу витягається волога, то ж шкіра стає обезводнена.

Лаурилсульфат натрію - дешевий миючий засіб. Отримують його з кокосової олії, й досить часто використовують в шампунях, зубних пастах, косметичних очисниках, гелях для душу та ванн. Косметологи неодноразово говорили про шкідливість цієї речовини для волосся, шкіри та здоров'я в цілому.

Пропіленгліколь - це їдка рідина, що отримується в результаті виробництва нафти. У косметичних засобах цей компонент часто використовується для виробництва кремів, зволожувачів, оскільки має властивості притягання та зв'язування води. Вартість пропіленгліколю в кілька разів нижча від вартості гліцерину. Але, в той же час він може стати причиною виникнення алергічної реакції, крім цього, провокує появу вугрів. У рекламі про цей компонент часто говорять, як про засіб, що надає шкірі молодість.

Лаурилсульфат амонію - при тривалому використанні кремів з його вмістом порушується процес створення захисного шару епідермісу. Це відбувається через те, що він накопичується в шкірних клітинах. Тому не рекомендується постійно користуватися кремами, гелями для душу та іншими косметичними засобами, в складі яких присутній цей продукт.

Підсумувавши все вищесказане, варто відзначити, що при виборі крему для обличчя не вірте рекламним роликам та не слухайте порад. Все дуже індивідуально. Адже один й той самий крем для когось може стати причиною виникнення небажаних шкірний реакцій, а для інших він може бути кращим помічником. На третіх - взагалі може подіяти, як чарівний еліксир. Експериментуйте, уважно вивчайте етикетки та не забувайте стежити за станом своєї шкіри. Чи Ваш це крем, чи ні, ви дізнаєтеся вже через 4-6 разів його застосування.
Переглядів: 2167 | Коментарі: 1 | Теги: зволожувальний крем, косметологія

Всього коментарів: 1
1 Злата Терещенко  
0
Сухість шкіри і шелушиння це просто мої вічні зимові проблеми… Як тільки погода стає більш холодною починається… І що тільки я не перепробувала у свій час… А цього року вирішила звернутися до косметолога з цим питанням, так от вона порадила мені косметику Обаджі https://japan-shampoo.com.ua/brand/zo-skin-health-by-zein-obagi-kupit Завдяки цим засобам моя шкіра знову зволожена і сяюча, я дуже задоволена! PS: якщо шукатимете де замовити, Japan Shampoo прекрасний варіант, у них дуже широкий асортимент.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Пошук