Неділя, 05.05.2024, 16:25
Вітаю Вас Гість | RSS

Твори на підмогу!

Збірник творів

Головна » Статті

Як покращити зір при короткозорості.

Світ навколо нас дивовижний і прекрасний. Але не всі люди можуть повною мірою насолодитися його яскравими фарбами і чіткими лініями. Йдеться про короткозорість, захворюванні, коли людина добре бачить тільки предмети, що знаходяться поблизу від нього (простіше кажучи, на відстані витягнутої руки звідси і назва), а все що знаходиться далі, бачить погано і розмито.

Як поліпшити зір при короткозорості ? Чи існує якась альтернатива хірургічному втручанню в даний процес ? І чи можливо ефективне лікування короткозорості народними засобами ?

На сьогоднішній день протиставити лазерній хірургії можна тільки лікувальну гімнастику та курс вітамінів і трав'яних чаїв, які можуть сприяти поліпшенню вашого зору.

Так, для профілактики погіршення зору й можливості його поліпшення слід щодня робити такі вправи:

Потрібно закрити очі і швидко кілька разів примружитися. При цьому повіки повинні бути зімкнуті.

Далі необхідно часто і посилено кліпати (10-15 разів), намагаючись при цьому відкривати і закривати очі якомога частіше.

Відкривайте очі, а потім, наче, дивуючись, підійміть брови, потім нахмурте їх та закрийте очі. Так повторювати 20 разів.

Спочатку потрібно дивитися протягом кількох секунд на предмет, який знаходиться далеко, потім перевести погляд на предмет, що знаходиться поблизу, й так само дивитися на нього кілька секунд. Потім повторити все заново. Так робити не менше 20 разів.

Закрити очі та обертати білками: спочатку вгору, потім вниз, потім ліворуч, а потім праворуч. І так 20 разів.
Потріть сильно долоні один про одного. Кінчиками пальців круговими рухами потрібно масажувати скроні в безпосередній близькості від краю ока. При цьому пальці лівої руки повинні рухатися проти годинникової стрілки, а пальця правої руки - за годинниковою стрілкою. Повіки мають бути весь цей час прикриті.

Для зміцнення внутрішніх м'язів очей корисні вправи з м'ячем або іншим спортивним спорядженням : кидки у мішень, в кільце, в який-небудь об'єкт і т.д. (волейбол, настільний теніс, великий теніс, бадмінтон, дартц), що потребують концентрації зору на рухаються предметах відносно невеликого розміру.

У харчовий раціон короткозорого людини повинні бути включені наступні продукти і мікроелементи:

вітамін А (його слід приймати окремо, а не в комплексі з іншими вітамінами, інакше потрібної ефективності в подібному вживанні не буде) ;

свіжовичавлений морквяний сік ( щоранку необхідно випивати натщесерце 100 мл);
молочнокислі продукти, петрушка, ягоди (головним чином чорниця і суниця), побільше цитрусових фруктів.

Існує також старовинний народний рецепт для поліпшення зору :

Необхідно взяти один стакан пшениці та одну столову ложку цукру. Пшеницю треба залити теплою кип'яченою водою ( в якій попередньо розбавляють цукор), щоб вона покрила зерна. Потім поставити все це в темне місце на 12 годин. Особливо слід відзначити, що необхідно стежити, щоб пшениця не проросли. Після того як зерна набухнуть, поставити їх у холодильник. Приймати зілля натщесерце по одній столовій ложці на день. Коли пшениця закінчиться, потрібно зробити перерву на 10 днів. Після чого приготувати даний засіб знову.

Крім того, щоб стан здоров'я очей при короткозорості не погіршився, необхідно позбутися від ряду шкідливих звичок:

перегляд телевізора в темряві на невеликій відстані. Повинно горіти хоча б слабке світло, а відстань між вами та телевізором має бути в 5 разів більше розміру діагоналі екрану.
тривале знаходження в закритих приміщеннях. Добова норма прогулянок на свіжому повітрі: для дорослих - 1 година, для дітей - 2 години.

читання, лежачи, перед сном. Якщо ви заснули раптово, читаючи книгу, ваші очі при цьому не встигли розслабитися. Що в підсумку призводить до їх напруженому стану протягом всієї ночі.
тривала робота око на близькій відстані від предмета, супроводжувана поганою освітленістю. Ретельно і довго представлені предмети повинні бути обов'язково добре освітлені. При цьому відстань від очей до цього предмета менше 30 см. Через кожні 40-60 хвилин подібної роботи очей необхідно робити короткочасний перерву.

Повернути стовідсотковий зір подібними методами, навряд чи вдасться, але значно його поліпшити або запобігти його погіршенню - цілком можливо. Головне правильно та РЕГУЛЯРНО виконувати всі приписи й твердо вірити в успіх заходу. Адже сила людської думки безмежна.
Переглядів: 1882 | Коментарі: 1 | Теги: покращення зору, короткозорість

Всього коментарів: 1
1 Даша  
0
Доброго вечора. Маю короткозорість. Шукаю способи покращити зір народними методами без медичного втручання . Прочитала поради на https://save24.me/ , що в такому випадку їсти, роблю гімнастику для очей, намагаюсь більше гуляти і менше дивитись телевізор. Цікаво про які саме трав'яні чаї ви згадували в статті?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Пошук