Вже кілька десятиліть, тобто з моменту самої появи бездротових мереж Wi-Fi, людство мучить одне питання: яка шкідливість для людського організму цих сучасних технологій? Однозначної відповіді поки на це питання не існує, але дещо вже відомо .
Наприклад, мобільні телефони, які ще 5 років тому вважалися абсолютно нешкідливими, опинилися під пильною увагою органу по нагляду за частотами. Цей контролюючий орган ще кілька років тому рекомендував регламентувати час користування мобільним телефоном для дітей, підлітків та вагітних жінок. Трохи пізніше вчені довели, що електромагнітні випромінювання цього засобу зв'язку призводять до незворотних процесів в ЦНС людини.
А якщо розглянути WiFi, то що як не електромагнітне випромінювання лежить в його основі? Але виявляється, він працює на частотах менш шкідливих, ніж мобільний телефон. Однак, це зовсім не спростовує можливості нанесення шкоди для здоров'я. Цього року в ряді західних країн в черговий раз піднімалося питання про шкоду WiFi . У деяких школах Великобританії та США навіть дійшли висновку, що краще зовсім відмовитися від бездротових комп'ютерних мереж. Адже ця технологія працює на тій же частоті, що й мікрохвильові печі, про шкідливість та користь яких вчені й досі сперечаються.
В той же ж час, за ствердженням деяких вчених, підтверджується й безпека WiFi . Адже потужність його електромагнітних хвиль в 100 тисяч разів нижче, ніж у рядової мікрохвильовки. Та всі ці заяви не мають поки під собою ніякої доказової бази. Експерименти тривають, а результати досліджень ніде ще не публікувалися. Тому кожен повинен сам вирішувати для себе, ризикувати чи остерігатися.