Чи шкідливий моментальний загар та що потрібно знати про цю процедуру?
Якщо ви власниця стрункою та підтягнутою фігури, гладкою та красивою шкіри, то напевно вам хочеться підкреслити свою красу засмагою. Адже засмагла шкіра виглядає набагато здоровіше та зваблива, ніж бліда. Чи не так?
Благо зараз, щоб зробити свою шкіру засмаглою, не обов'язково їхати на курорт серед зими. Є маса інших способів отримати гарну засмагу. Можна скористатися косметичними засобами: бронзаторами, спреями, лосьйонами. Можна засмагнути в солярії. А можна добитися потрібного ефекту за допомогою нової процедури - моментального засмаги.
Кожен з цих способів має свої плюси та мінуси. Наприклад, косметичні засоби важко нанести таким чином, щоб не залишалося плям та розводів. А солярії шкідливі, оскільки збільшують ризик виникнення раку шкіри, папілом або неестетичних пігментних плям. Шкода моментальної засмаги для здоров'я не було виявлено, у всякому разі, мінуси процедури полягають не у впливі на шкіру. А безсумнівний плюс миттєвого засмаги - швидкий ефект.
У чому полягає процедура
Клієнтка приходить у салон, роздягається та стає в позу зірки ( розставивши в сторони руки й ноги). Майстер за допомогою спеціального розпилювача наносить на шкіру тонким шаром спеціальний засіб - лосьйон, на основі екстракту цукрової тростини. Він вступає в реакцію з клітинами епідермісу, розкриваючи меланінові коробочки, від яких й залежить колір шкіри. Все. Потім клієнтці дають обсохнути протягом 15 хвилин.
За цей час вже видно легкий загар. Через вісім годин він повністю проявляється. Щоб ефект вийшов хорошим - потрібно добре підготувати шкіру до процедури: відшелушити та зволожити. Краще це зробити за кілька днів, наприклад, тиждень поспіль інтенсивно доглядати за шкірою тіла, потім зробити день перерви. Тому що безпосередньо перед засмагою зволожуючими кремами користуватися не можна. А якщо шкіра буде непідготовленою - засмага на ній триматися не буде.
Відгуки
Розбираючись в питанні чи шкідливий моментальний загар, ми не могли не звернутися до думки клієнтів. Відгуки споживачів найсуперечливіші. Серед достоїнств моментального засмаги всі відзначають миттєвий ефект. І на цьому плюси процедури ніби закінчуються. А ось мінуси:
• Засмаглі скаржаться на неприродний колір, який добре виглядає на фото, у вечірній час, але погано при сонячному денному світлі. На їх думку, він виглядає занадто помаранчевим. Є так само скарги на те, що засмага швидко змивається, залишаючи розводи та плями на шкірі. • Після миттєвої засмаги краще декілька годин не одягати одяг. Але в салоні дають лише 15 хвилин побути роздягненим, щоб висохла шкіра. Адже там, як правило, черга. В результаті клієнтки приходять додому з частково стертою засмагою та пофарбованої одягом.
• Термін дії засмаги сильно залежить від того наскільки добре був обраний вами майстер. Якщо пощастить - засмага буде триматися до двох тижнів, якщо ні - до 3-х днів.
• Стійкий запах від бронзатора, змішуючись з феромонами, може давати неприємний запах брудного, немитого тіла.
• Бронзатор забиває пори. На їх місці виникають чорні точки. Це виглядає жахливо - ніби шкіра вся в комедонах. Може забиватися в складках. А це вже зовсім негарно.
В той же ж час, перших 3-х мінусів можна уникнути, якщо знайти хорошого, досвідченого майстра, який підбере якісні засоби у відповідності з вашим фототипом шкіри. А що стосується інших недоліків процедури - тут багато що залежить від ваших індивідуальних особливостей та типу шкіри. Якщо шкіра у вас не зовсім гладка, може й не варто ризикувати?
Що стосується феромонів, тут легко зрозуміти, чи можливий негативний результат. Якщо, зазвичай, при тестуванні духів їх аромат при нанесенні на пульсуючі точки (наприклад, на ваше зап'ястя ) змінюється, стає не таким, як на ароматизованому папері або в пробниках, значить, чекайте сюрпризів. Хоча, знову ж таки, хороші, дорогі засоби не повинні змінюватися в негативну сторону.