П`ятниця, 19.04.2024, 04:24
Вітаю Вас Гість | RSS

Твори на підмогу!

Збірник творів

Головна » Статті

Прості способи навчити дитину писати твори самостійно (стаття).

Не дивлячись на те, що не всі діти володіють літературним талантом, абсолютно всім доводиться писати твори. Щоб діти отримували похвалу та гарні оцінки за свої праці, їх необхідно навчити правильно та грамотно висловлювати свої думки.

Для того, щоб уникнути використання інтернету та всіляких наборів готових творів, потрібно просто дозволити собі фантазувати. Не у всіх батьків вистачає терпіння пояснити дитині, що саме від неї вимагається, вони починають кричати, лаятися та нервувати. Такою поведінкою можна геть відбити бажання проявляти себе та творити.

Не варто писати за дитину. Деякі батьки, шкодуючи своїх дітей та переживаючи, що вони можуть отримати погані оцінки, беруться робити уроки самі. Це абсолютно не правильно, адже таким чином дитина хоч й буде отримувати гарні оцінки, але зовсім не навчиться висловлювати свої думки самостійно. Головне пояснити, що якщо не все виходить спочатку, потрібно просто потренуватися й все обов'язково вийде. У всіх авторів своя манера писання, тож якщо вашій дитині здається, що вона ніколи не зможе писати як хтось інший, це не означає, що у неї твір вийде поганим.

Щоб добитися хорошого результату, можна написання твору перетворити на гру. Всі діти люблять гратися, й грою можна легко навчитися виражати свої думки. Ця гра має на увазі наступне: ви з дитиною беретеся за написання й пишете по рядочку, щоб вийшов пов'язаний та цікавий текст. Природно, що починати й придумувати основну думку доведеться дорослим. Таким чином, через кілька таких спільних написань, дитина навчитися писати цікаві й грамотні твори самостійно.

Головне пояснити, що саме потрібно від дитини. Потрібно роз'яснити структуру написання твору. Що в ньому обов'язково має бути вступ, в якому дитина повинна пояснити, чому саме цю тему вибрала для написання. Основна частина, в якій викладається основна думка. Та висновок або підсумок, який висловить власне ставлення автора до написаного.

Найголовнішим у навчанні дитини все ж залишається терпіння батьків. Криком та лайкою нічого не добитися, хіба що тільки налякати та відбити бажання писати й вчитися у своєї дитини. Важливо розуміти, якщо при написанні ваші думки не збігаються з дитячими - це не є погано, кожен роздумує по-своєму.
Переглядів: 5654 | Коментарі: 5 | Теги: Навчання, твори, здоров'я дитини

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Меню сайту
Пошук